top of page

Poistenie psíka zadarmo?

Všetko má svoju cenu. Aj poistenie nie je zadarmo. Ale poviem vám, ako ho získať "zadarmo".

Našťastie existuje spôsob, ako vďaka poisteniu psíka ušetríte na ostatných poisteniach toľko, že úspora vám zaplatí náklady na zdratovné poistenie psíka.

Získať to má možnosť každý majiteľ psíka. Najväčšiu šancu však máte, pokiaľ spĺňate čo najviac nasledovných kritérií:

1. bývate v rodinnom dome

2. vlastníte automobil

3. ste zodpovedný chovateľ a majiteľ = svoje bývanie máte poistené

V takomto prípade platíte ročne okolo 250 euro za poistku bývania, ktorá obsahuje poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti. Samozrejme povinné poistenie auta platíte tiež.

 

Ako na to?

Stačí urobiť dva kroky a poistenie psíka budete mať zadarmo:

1. doplniť do poistky bývania psa. Ľudia totiž často ani nevedia, že také poistenie existuje a preto ho v minulosti ignorovali.

2. presunúť povinné poistenie auta do rovnakej poisťovne, kde máte bývanie. Ľudia totiž pri výbere poisťovne pre PZP pozerajú iba na cenu, avšak nevedia, že čím širšie poistenie v jednej poisťovni, tým vyššie zľavy dostanú. 

V takom prípade získate vernostnú zľavu a zľavu sa rozsah poistenia, ktorá vám pokryje náklady na poistenia psíka. Budete tak platiť rovnakých 250 euro, avšak budeme mať o starosť menej pri návšteve veterinára a hradení liekov. Totiž 70% týchto nákladov vám preplatí poistka.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, napíšte mi správu. Pomôžem vám, aby ste si svojho psíka mohli užiť na maximum a bez starostí. A možno aj zadarmo :-)

Poistenie psíka zadarmo?: Feature
bottom of page